Kontakt

Du når oss säkrast på mobiltelefonen eftersom kontoret inte alltid är bemannat.

Kontoret:

Telefon 0470-74 93 66

Entreprenad:

Henrik Hammarström 
070-35 914 50
henrik@vaxjoelmontage.se

Daniel Eliasson
070-69 914 51
daniel@vaxjoelmontage.se

Antero Hakkarainen
070-57 914 50
ante@vaxjoelmontage.se

 

Service:

Mikael Högman
070-31 914 50
mikael@vaxjoelmontage.se

Håkan Stödberg
070-64 914 50
hakan@vaxjoelmontage.se

 

 

Välkommen att ringa oss när det gäller montage av el, tele, larm och data!

Om du av någon anledning inte får tag på oss kan du givetvis ringa någon annan på företaget:

 Montörer:

Peter Olsson

0706091450

peter.olsson@vaxjoelmontage.com

Oskar Nilsson

0706443369

oscar.nilsson@vaxjoelmontage.com

Martin Ericsson

0703391452

martin.ericsson@vaxjoelmontage.com

Björn Johansson

0703391450

bjorn.johansson@vaxjoelmontage.com

Niklas Andersson

0703791451

nicklas.andersson@vaxjoelmontage.com

Torbjörn Carlsson

0703191452

 

Daniel Paulsson

 

daniel.paulsson@vaxjoelmontage.com

Jesper Edberg

0702951452

jesper.edberg@vaxjoelmontage.com

Amir Alagic

0702891456

amir.alagic@vaxjoelmontage.com

Anders Hultqvist

0702791459

anders.hultqvist@vaxjoelmontage.com

Per Lind

0703991451

per.lindh@vaxjoelmontage.com

Björn Nykvist

0702991452

bjorn.nykvist@vaxjoelmontage.com

Emil Isaksson

0733236985

emil.isaksson@vaxjoelmontage.com

Magnus Holmberg

0725891450

magnus.holmberg@vaxjoelmontage.com

Erik Strand

0706791450

erik.strand@vaxjoelmontage.com

Oscar Holmén

0722331133

oscar.holmen@vaxjoelmontage.com

Kristoffer Toresson

0702291450

kristoffer@vaxjoelmontage.se

Johan Nielsen

0705091431

johan.nielsen@vaxjoelmontage.com

Peter Strömvall

0703290306

 

Jens Strand

0763600559

jens.strand@vaxjoelmontage.com 

Jan-Olof Thagesson

0709591450

jan-olof@vaxjoelmontage.com

Waldemar Migdalski

0705191450

waldemar@vaxjoelmontage.com

Jonas Olsson

 0708491450

 

Robert Uleskog

0760321012

robert.hjelm@vaxjoelmontage.com

Christian Gogic

  christian.gogic@vaxjoelmontage.com

Alexsander Karlsson

0705691451 alexander.karlsson@vaxjoelmontage.com

Almir Halilovic

  almir.halolovic@vaxjoelmontage.com

Edin Kahrimanovic

0701491450  edin.kahrimanovic@vaxjoelmontage.com

Anders Olsson

 

 

Mikael Sjöstrand

 

 

Jonny Svärd

 0709145093  

Mattias Karlsson

   

Tommy Sallo

   

Niklas Püschl

   

Sayeed Murtaza Musavi

   

Otto Gerklav

   

Marcus Svenberg

   

Moltas Alldén