Kontakt

Du når oss säkrast på mobiltelefonen eftersom kontoret inte alltid är bemannat.

Kontoret:

Telefon 0470-74 93 66

Fax      0470-74 93 65

Entreprenad:

Lars-Olof Danielsson
070-57 914 50
lod@vaxjoelmontage.se

Henrik Hammarström 
070-35 914 50
henrik@vaxjoelmontage.se

Service:

Håkan Stödberg
070-64 914 50
hakan@vaxjoelmontage.se

Mats Nilsson
0706991451
mats@vaxjoelmontage.se

 

Välkommen att ringa oss när det gäller montage av el, tele, larm och data!

Om du av någon anledning inte får tag på oss kan du givetvis ringa någon annan på företaget:

 Montörer:

Peter Olsson

0706091450

peter.olsson@vaxjoelmontage.com

Oskar Nilsson

0706443369

oscar.nilsson@vaxjoelmontage.com

Martin EricssonB

0703391452

martin.ericsson@vaxjoelmontage.com

Björn Johansson

0703391450

bjorn.johansson@vaxjoelmontage.com

Niklas Andersson

0703791451

nicklas.andersson@vaxjoelmontage.com

Torbjörn Carlsson

0703191452

 

Jesper Edberg

0702951452

jesper.edberg@vaxjoelmontage.com

Daniel Paulsson

 

 

Bengt-Erik Nilsson

0703491450

 

Bo Sommesjö

0709145093

bosse@vaxjoelmontage.se

Amir Alagic

0702891456

amir.alagic@vaxjoelmontage.com

Anders Hultqvist

0702791459

anders.hultqvist@vaxjoelmontage.com

Per Lind

0703991451

per.lindh@vaxjoelmontage.com

Johan Bergkvist

0733236974

johan.bergkvist@vaxjoelmontage.com

Björn Nykvist

0702991452

bjorn.nykvist@vaxjoelmontage.com

Emil Isaksson

0733236985

emil.isaksson@vaxjoelmontage.com

Magnus Holmberg

0725891450

magnus.holmberg@vaxjoelmontage.com

Erik Strand

0706791450

erik.strand@vaxjoelmontage.com

Oscar Holmén

0722331133

 

Christoffer Ahlm

 

 

Kristoffer Toresson

0702291450

 

Daniel Mogensen

0706091453

 

Pontus Niklasson

 

 

Jonathan Knutssen

 

 

Mattias Jacobsson

0703496304

 

Johan Nielsen

0705091431

 

Christian Jakobsson

0729960022

 

Peter Strömvall

0703290306

 

Peter Platser

 0701491450

 

Henrik Gummesson

0761723287

 

Jens Strand

0763600559

 

Simon Logan

 

 

Jan-Olof  Thagesson

0709591450

 

Waldemar  Migdalski

0705191450

 

Jonas Olsson

 

 

Robert Hjälm

0703191450

 

Rickard Ivelid

 

 

Mikael Högman

0706046250

 mikael@vaxjoelmontage.se

Christian Gogic

 

 

Erkan Ajrulai