Kontakt

Du når oss säkrast på mobiltelefonen eftersom kontoret inte alltid är bemannat.

Kontoret:

Telefon 0470-74 93 66

Entreprenad:

Henrik Hammarström 
070-35 914 50
henrik@vaxjoelmontage.se

Daniel Eliasson
070-69 914 51
daniel@vaxjoelmontage.se

Service:

Mikael Högman
070-31 914 50
mikael@vaxjoelmontage.se

Håkan Stödberg
070-64 914 50
hakan@vaxjoelmontage.se

 

 

Välkommen att ringa oss när det gäller montage av el, tele, larm och data!

Om du av någon anledning inte får tag på oss kan du givetvis ringa någon annan på företaget:

 Montörer:

Peter Olsson

0706091450

peter.olsson@vaxjoelmontage.com

Oskar Nilsson

0706443369

oscar.nilsson@vaxjoelmontage.com

Martin Ericsson

0703391452

martin.ericsson@vaxjoelmontage.com

Björn Johansson

0703391450

bjorn.johansson@vaxjoelmontage.com

Niklas Andersson

0703791451

nicklas.andersson@vaxjoelmontage.com

Torbjörn Carlsson

0703191452

 

Daniel Paulsson

 

 

Amir Alagic

0702891456

amir.alagic@vaxjoelmontage.com

Anders Hultqvist

0702791459

anders.hultqvist@vaxjoelmontage.com

Per Lind

0703991451

per.lindh@vaxjoelmontage.com

Johan Bergkvist

0733236974

johan.bergkvist@vaxjoelmontage.com

Björn Nykvist

0702991452

bjorn.nykvist@vaxjoelmontage.com

Emil Isaksson

0733236985

emil.isaksson@vaxjoelmontage.com

Magnus Holmberg

0725891450

magnus.holmberg@vaxjoelmontage.com

Erik Strand

0706791450

erik.strand@vaxjoelmontage.com

Oscar Holmén

0722331133

 

Kristoffer Toresson

0702291450

 kristoffer@vaxjoelmontage.se

Daniel Mogensen

0730423727

 

Pontus Niklasson

 

 

Johan Nielsen

0705091431

 

Peter Strömvall

0703290306

 

Peter Platser

 0701491450

 

Henrik Gummesson

0761723287

 

Jens Strand

0763600559

 

Jan-Olof Thagesson

0709591450

 

Waldemar Migdalski

0705191450

 

Jonas Olsson

 0708491450

 

Robert Hjälm

0760321012

 

Rickard Ivelid

 

 

Christian Gogic

   

Alexsander Karlsson

0705691451  

Almir Halilovic

   

Edin Kahrimanovic

   

Mario Vasilj

   

Anders Olsson

 

 

Mikael Sjöstrand

 

 

Jonny Svärd

 0709145093  

Mattias Karlsson

   

Tommy Sallo

   

Samuel Ferencz Pizarro

   

Jesper Edberg